Світогляд.info

На головну
2017-10-12 2017-10-12 07:41:33

Звернення Івана Різака До небайдужих людей України, Європи, світу (12)

До небайдужих людей України, Європи, світу (12)

Різака Івана Михайловича, що проживає за адресою:

м.Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28

Шановні пані і панове!

Дорогі друзі!

Вкотре інформую Вас, що правоохоронними органами не вжито жодних заходів для забезпечення об’єктивного розслідування і розкриття замовного політичного вбивства сина Олексія – головного податкового інспектора ДПА в Закарпатській області (Різак Олексій Іванович – 27.05.1989 -16.11.2012) та захисту трудових прав моєї дружини в Ужгородському національному університеті.

Детальніше за адресами (http://oleksiy-rizak.info/) та (http://svitohlyad.info/).

Залишаюсь переконаним, що ця вертикально інтегрована корупція буде подолана і всі причетні до вбивства сина і переслідування моєї сім’ї відповідатимуть перед ЗАКОНОМ. За цей страшний злочин ніхто не уникне відповідальності – від впливових замовників до останнього перевертня в погонах, який брав участь у злочині і пробує вже кілька років його приховати за допомогою злочинної зграї, яка продовжує відчувати себе безкарною. Про причини такого становища можна тільки здогадуватися.

Останні відповіді Генпрокуратури (http://oleksiy-rizak.info/?p=16670 ) ( мені вони не відповідають згідно цинічно незаконного рішення найвищого керівництва цього органу), СБУ ( http://oleksiy-rizak.info/?p=16755 ), МВС (http://oleksiy-rizak.info/?p=16739 ), НПУ (http://oleksiy-rizak.info/?p=16595 ) дистанціювання посадовців від відповідей по суті на поставлені питання ( http://svitohlyad.info/?p=101767 ). Не думаю, що так буде довго.

Ще кілька років тому Комітет законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України дав свою оцінку і звернувся до Генерального прокурора з проханням провести відповідну перевірку та вжити відповідних заходів (http://svitohlyad.info/?p=102008 ). Особливо «яскравий» приклад у цьому листі з настроями в керівництві закарпатської прокуратури, які панували в той час.

Хочу Вас твердо запевнити, що з того часу в цьому плані нічого не змінилося. Змінюються керівники правоохоронних органів в області і на рівні держави, а провести об’єктивне публічне розслідування вбивства сина не береться ніхто!

Не можна назвати цю цинічну фальсифікацію розслідуванням. Може час фахівцям уважно прочитати оскарження Постанови слідчого (http://svitohlyad.info/?p=101886).

На моє прохання до Генерального прокурора та Міністра МВС створити міжвідомчу міжрегіональну групу для розкриття цього найрезонанснішого злочину в історії Закарпаття відповіді поки немає (http://oleksiy-rizak.info/?p=16645), (http://oleksiy-rizak.info/?p=16627 ).

Неможливо захистити і трудові права дружини, яку зразу після вбивства сина піддали нелюдському психологічному пресингу. Замовники, на мою думку, знищення моєї сімї одні і ті ж, але на допомогу від державних органів теж не хоче прийти ніхто (http://oleksiy-rizak.info/?p=16745 ).

В мене немає жодних сумнівів, що справедливість переможе. Бо без справедливості для людей не може бути великих політичних, дипломатичних перемог. Та і військових теж.

Користуючись нагодою, хочу подякувати Вам за розуміння і системні реагування на мої звернення, які послідовно наближають нас до  розкриття політичного вбивства молодого державного службовця, мого єдиного сина і друга Олексія Різака і надіюсь, що Ви знайдете час і можливості для звернень до керівництва держави і правоохоронних органів і в найближчому майбутньому.

Не думаю, що нелюди-замовники і виконавці цього страшного злочину надіються, що я відступлю під багаторічним пресингом з допомогою їх «шісток» в криміналітеті і в правоохоронних органах.

Вони добре знають, що правда на моєму боці, і в цьому сила і джерело для щоденної боротьби за процвітаючу правову України.

Хай Вам щастить! Оптимізму Вам і віри в перемогу! Добра Вам і Вашим рідним і близьким!

З повагою,

Різак Іван Михайлович, народний депутат України четвертого скликання, державний службовець першого рангу у відставці, голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різак, безробітний.

12.10.2017 iwanrizak@gmail.com дом. т-н. (0312)656575, моб. т-н. 0673120099

СВІТОГЛЯД