Світогляд.info

На головну
2017-12-07 2017-12-07 12:05:53

МВФ закликає владу захистити НАБУ та САП

 


МВФ закликає владу захистити НАБУ та САП

Міжнародний валютний фонд закликає владу захистити Національне антикорупційне бюро та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, щоб не відмотати прогрес у протидії корупції назад.

Про це повідомляє прес-служба МВФ.

“Ми глибоко занепокоєні нещодавніми подіями в Україні, які здатні відмотати назад прогрес, досягнутий раніше у створенні незалежних інституцій з протидії корупції високого рівня, у тому числі Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП)”, – заявила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард.

За її словами, боротьба з корупцією є засадничою вимогою українського суспільства, є вирішальним фактором у досягненні сильного економічного зростання, плодами якого користуватимуться всі, і є частиною урядових зобов’язань у програмі співпраці з МВФ.

Читайте також: У ЄС заявили, що дії Генпрокуратури ослаблюють потенціал НАБУ з боротьби з корупцією

“Ми закликаємо українську владу та парламент стояти на сторожі незалежності НАБУ та САП”, – зазначила Лагард.

“Ми також закликаємо владу невідкладно пришвидшити розгляд законодавства, яке уможливить практичну діяльність незалежного антикорупційного суду у відповідності до рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи, що є ключовим у питанні достовірного доведення вини у справах корупції високого рівня”, – додала вона.

За матеріалами Економічна Правда