Світогляд.info

На головну
2018-01-29 2018-01-29 18:23:20

29.01.2018. Іван Різак продовжує шукати підтримки у народних депутатів України та спрямовує їм особисті звернення з проханням сприяти розкриттю політичного вбивства сина Олексія

Сьогодні такі звернення надіслано і найближчим часом їх отримають народні депутати України:

 

Шановні народні депутати України!

Інформую Вас, що мої звернення до правоохоронних органів щодо розслідування замовного політичного вбивства мого єдиного сина Олексія в листопаді 2012 року (Різак Олексій Іванович, головний податковий  інспектор ДПА в Закарпатській області – 27.05.1989 -16.11.2012) результатів не принесли. Слідство так і не відновили.

Не понесли відповідальності і окремі посадовці Ужгородського національного університету, які грубо порушили трудове законодавство відносно дружини. Детальніше за адресами (http://oleksiy-rizak.info/) та (http://svitohlyad.info/). Я і не сподівався на блискавичне вирішення питань, бо ще більше п’яти років тому публічно заявляв, що за вбивством сина  і фальсифікацією розслідування цього злочину стоять дуже впливові особи. Як тоді, так і зараз мені невідома ця група нелюдів, але свої висновки я робив на підставі аналізу задіяних ВБИВЦЯМИ дуже серйозних ресурсів.

Це стосується і вищезазначеного університету. Запевняю, що за дуже багато років я не вирішував у цій установі якісь особисті питання, використовуючи свій адміністративний і особистий вплив: не дозволяв собі втручання у вирішення жодного кадрового питання, жодних рекомендацій під час вступних кампаній, аспірантури, екзаменаційних сесій тощо. При цьому був членом Вченої Ради вузу понад десяток років, починаючи з другого курсу навчання на фізичному факультеті як студентський декан факультету, аспірант та науковий працівник. Старався всі свої можливості завжди спрямовувати на підтримку зусиль керівництва вузу для розвитку УжНУ, незалежно від того, хто його очолював. І лише в останні роки пробую зупинити незаконні дії, невігластво і цинізм  відносно дружини. Як випливає з моїх звернень, не дуже вдало.

Після вбивства сина психологічний тиск на мене тільки посилився. Ці нелюди не зупиняються ні перед чим: жорстоко вбили єдиного сина, знущаються над дружиною…

Дуже шкодую, що у правоохоронних органах зберігають впливові позиції особи, з допомогою яких кримінально-бізнесовий клан, вирішуючи свої інтереси відносно мене (для мене зовсім незрозумілі), дуже багато років пробує зробити з мене дисидента з метою загнати мене в психологічну безвихідь за класичними лекалами відомих інструкцій старих спецслужб, а потім на мої звернення реагувати аналогічним чином. Не думаю, що сказав щось нове. Політики і фахівці-історики добре розуміють цю «класику жанру» приниження і знищення людей…

Нічого перевертням, в погонах і без них, не вдасться і залишаться вони на узбіччі історії разом зі своїми невдахами-покровителями під тиском  реформ, які проходять в країні.

Дуже надіюсь, що, зважаючи на припинення кримінального провадження щодо вбивства сина ще в березні 2015 року, з Вашою та Ваших колег допомогою я почую відповіді на питання ((http://svitohlyad.info/?p=103524), (http://svitohlyad.info/?p=102961)). Викликає подив те, що мої та висококваліфікованих експертів аргументи не хочуть почути посадові особи правоохоронних органів ні тоді, ні зараз. По суті відповідей як не було, так і не має. Переконаний, що відповіді на ці питання будуть цікавими і всьому громадянському суспільству.

Ще раз підкреслю, що звернення народних депутатів України не можуть бути розцінені як втручання в окреме кримінальне провадження, бо його, власне, на цей час немає.

Справжні професіонали кажуть, якщо  «розсекретити» СПРАВЖНІ час і місце злочину, то далі «клубочок» поведе…

Продовжую вірити, що розслідування вбивства сина Олексія – молодого державного службовця – візьмуть під свій контроль політичне керівництво держави, Генеральний прокурор України, міністр МВС, голова Національної поліції, голова СБУ.

Добре розумію і те, що без парламентського контролю і підтримки міжнародної спільноти це неможливо. Тому і звертаюсь вкотре до Вас з проханням сприяти розслідуванню вбивства мого єдиного сина Олексія в межах чинного законодавства і задіяти для цього всі парламентські можливості.

Постанова про припинення кримінального провадження щодо вбивства сина від березня 2015 року мені до цих пір не вручена, а в Постанові від грудня 2013 року, ще раз на цьому наголошую, «помилки» слідчого, службова недбалість, завідоме введення в оману батьків, близьких родичів Різака О.І., суспільства щодо підстав для закриття кримінального провадження № 12012070030000012 за фактом вбивства Різака О.І., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України , відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12012070030000012 від 21.12.2012 року свідчать про упередженість і однобічність проведеного досудового слідства та завідомо незаконного закриття даного кримінального провадження.

Висловлюю щирі слова вдячності Вам і Вашим колегам за тривалу підтримку і розуміння.

Не сумніваюсь в тому, що всі причетні до вбивства сина вже скоро постануть перед ЗАКОНОМ.

З повагою,

Різак Іван Михайлович, народний депутат України четвертого скликання, державний службовець першого рангу у відставці, голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різак, безробітний.

29.01.2018

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Брензович Василь Іванович Голова підкомітету
Джемілєв Мустафа Голова підкомітету
Логвинський Георгій Володимирович Заступник голови Комітету, голова підкомітету Комітету
Немиря Григорій Михайлович Голова Комітету
Пацкан Валерій Васильович Перший заступник голови Комітету, голова підкомітету Комітету
Рабінович Вадим Зіновійович Секретар Комітету, голова підкомітету Комітету
Суслова Ірина Миколаївна Голова підкомітету
Тимошенко Юлія Володимирівна Член Комітету
Фельдман Олександр Борисович Голова підкомітету
Чубаров Рефат Абдурахманович Член Комітету

Комітет з питань транспорту

Білий Олексій Петрович Голова підкомітету
Васюник Ігор Васильович Перший заступник голови Комітету
Гусак Володимир Георгійович Член Комітету
Діденко Ігор Анатолійович Голова підкомітету
Дубневич Ярослав Васильович Голова Комітету
Євтушок Сергій Миколайович Член Комітету
Кадикало Микола Олегович Голова підкомітету
Козир Борис Юрійович Заступник голови Комітету
Корчик Віталій Андрійович Член Комітету
Лінько Дмитро Володимирович Член Комітету
Макар’ян Давид Борисович Член Комітету
Остапчук Віктор Миколайович Член Комітету
Підберезняк Вадим Іванович Член Комітету
Побер Ігор Миколайович Голова підкомітету
Пономарьов Олександр Сергійович Голова підкомітету
Сольвар Руслан Миколайович Член Комітету
Сугоняко Олександр Леонідович Член Комітету
Урбанський Олександр Ігорович Голова підкомітету
Шаповалов Юрій Анатолійович Секретар Комітету
Шкіря Ігор Миколайович Член Комітету

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Бандуров Володимир Володимирович Голова підкомітету
Батенко Тарас Іванович Голова підкомітету
Бєлькова Ольга Валентинівна Заступник голови Комітету
Богдан Руслан Дмитрович Член Комітету
Бондар Михайло Леонтійович Голова підкомітету
Войціцька Вікторія Михайлівна Секретар Комітету
Домбровський Олександр Георгійович Перший заступник голови Комітету
Звягільський Юхим Леонідович Член Комітету
Іоффе Юлій Якович Член Комітету
Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна Голова підкомітету
Кононенко Ігор Віталійович Член Комітету
Ксенжук Олександр Степанович Член Комітету
Лівік Олександр Петрович Голова підкомітету
Лопушанський Андрій Ярославович Голова підкомітету
Мартовицький Артур Володимирович Член Комітету
Підлісецький Лев Теофілович Голова підкомітету
Рябчин Олексій Михайлович Голова підкомітету
Чижмарь Юрій Васильович Член Комітету

 

СВІТОГЛЯД