Світогляд.info

На головну
2018-02-04 2018-02-04 09:54:24

Стало відомо, коли весь транспорт у світі стане безпілотним

 


Стало відомо, коли весь транспорт у світі стане безпілотним

Весь транспорт мегаполісів по всьому світу до 2040 року стане безпілотним. Про це йдеться в прогнозі міжнародної консалтингової компанії PricewaterhouseCoopers (PwC).

Поява на дорогах загального користування великих міст безпілотного транспорту докорінно змінить нинішню ситуацію з екологією по всій планеті.

Автотранспорт, що працює на електричних двигунах, які не будуть викидати в атмосферу величезний обсяг шкідливих речовин, який викидають машини з двигуном внутрішнього згоряння. Тому плачевна ситуація з навколишнім середовищем в мегаполісах і великих містах, яку ми спостерігаємо зараз, зміниться: повітря буде чистішим.

Щодо управління автомобілем, перші машини без водіїв з’являться на дорогах загального користування вже в 2021 році, проте попервах вони потребуватимуть уваги з боку водія при певних ситуаціях під час руху.

На думку експертів, на перехід потрібно 15-20 років. У цей період будуть також вирішуватися правові питання, пов’язані з безпілотним і електротранспортом. Зокрема, юридичні та страхові аспекти. Буде витрачено певну кількість часу на створення мережі зарядних станцій для електрокарів.

За матеріалами Коментарі