Світогляд.info

На головну
2018-02-13 2018-02-13 07:33:02

Німецький стартап відкриє в Європі тисячу вертикальних ферм до кінця 2019 року

 


Німецький стартап відкриє в Європі тисячу вертикальних ферм до кінця 2019 року

У найближчі два роки німецький стартап Infarm обладнає в країнах Євросоюзу мережу модульних вертикальних ферм для вирощування листових овочів.

Компанія вже відкрила понад 50 ферм в Берліні, в тому числі у великих роздрібних мережах Metro і Edeka.

На європейську експансію Infarm вдалося залучити $25 млн.

До кінця 2019 року понад 1000 модульних вертикальних ферм Infarm відкриється на території країн Євросоюзу. Поки що компанія володіє лише 50 точками в Берліні, але до грудня 2018 року міні-ферми з’являться в інших містах Німеччини, а також у Парижі, Лондоні, Копенгагені.

За рахунок модульної конструкції ферми можна встановлювати на кухнях ресторанів, в їдальнях, торгових залах і навіть в невеликих магазинах. Грядки розташовуються на спеціальних піддонах одна над одною. Ферми використовують принцип гідропоніки, тому рослинам не потрібний грунт — всі необхідні речовини вони отримують з поживного розчину. Сонячне світло замінюють світлодіоди.

Технологія Infarm дозволяє вирощувати трави, зелень, а також овочі і фрукти. Поки що асортимент стартапу обмежується 200 сортами зелені. У найближчі роки компанія планує вирощувати гриби, перець чилі і помідори.

Infarm управляє фермами віддалено. Дані про стан врожаю надходять в хмарну систему, а співробітники компанії можуть на відстані регулювати ступінь освітленості та інші показники.

За матеріалами УБР