Світогляд.info

На головну
2018-04-23 2018-04-23 09:09:41

23.04.2018. ЗВЕРНЕННЯ ІВАНА РІЗАКА ДО ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ І ГРУП ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ДО ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ І ГРУП ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Різака Івана Михайловича, що проживає за адресою:

м.Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28

Шановні народні депутати України!

Вкотре звертаюсь до Вас за допомогою в забезпеченні об’єктивного розслідування замовного політичного вбивства мого єдиного сина Олексія в листопаді 2012 року (Різак Олексій Іванович 27.05.1989 – 16.11.2012, головний податковий  інспектор ДПА в Закарпатській області).

В мене немає сумнівів, що вже скоро всі причетні до вбивства сина і організації переслідування дружини у вузі нестимуть відповідальність згідно чинного законодавства України. Тому і продовжую боротьбу і шукаю у Вас та Ваших колег підтримки.

Детальніше за адресами (http://oleksiy-rizak.info/) та (http://svitohlyad.info/).

Правоохоронна система фактично не реагує на мої звернення, незаконно засекретила матеріали розслідування, яке вони вже «завершили» понад три роки тому, не дають можливості познайомитись навіть з результатами судмедекспертизи.

Вже шостий рік прокуратура, поліція, спецслужби так і не дали відповідей на питання експертів для громадськості ((http://svitohlyad.info/?p=103524), (http://svitohlyad.info/?p=102961)) і жодного разу не проінформували про хід розслідування цього резонансного злочину.

Навіть важко зрозуміти, ХТО стоїть за вбивством сина і організацією переслідування моєї сім’ї, якщо посадовці правоохоронних органів ігнорують по суті сотні, а то і тисячі навіть депутатських звернень. На людському рівні, навіть просто натяком, теж ніхто не може пояснити цю навалу репресивної машини. Адже зрозуміло без включення далеко не останніх державних посадових осіб в погонах чи без них ця машина на знищення так системно б не працювала.

Вірю, що вже скоро дізнаємося всю правду про замовників, організаторів та вбивць сина та їх, як підтверджується часом, дуже непростих покровителів.

Нагадаю, що місце і час цього страшного злочину приховуються, справжні причини смерті не називаються. Досудове розслідування цинічно фальсифіковано.

У зверненні до Вас знову вкотре публічно  задаю питання до прокуратури, МВС і поліції (може і спецслужба таки підключиться до розкриття цього резонансного злочину): невже до цих пір на них не дано відповіді, а якщо відповіді є, то що у них секретного навіть для народних депутатів України?

Хто виявив тіло Олексія Різака? Встановити кількість людей ,які були на місці трагедії-допитати в якості свідків, очевидців. (Віра Данацко, працівник «Нової пошти» Олександр – за даними інформаційних агенцій).

Хто і з якого телефону викликав бригаду швидкої медичної допомоги?

Допитати повний склад бригади в якості свідків: лікаря (в даному випадку Василя Сембера- за даними інформаційних агенцій), середній та молодший медперсонал, водія, встановити № машини швидкої допомоги.

Хто і з якого телефону та при яких обставинах повідомляв (викликав) міліцію? (в черговій частині УМВС в Закарпатській області повинен зберігатися аудіозапис телефонного виклику).

Хто і при яких обставинах встановив особу загиблого?

Чому зразу про смерть сина не були повідомлені батьки?

Чому до цього часу нема офіційної відповіді про час смерті Олексія Різака?

Встановити, звідки працівники міліції дізналися про наявність стосунків між покійним і громадянкою Ганною Р., коли конкретно (години, хвилини) 16.11.12 співробітники внутрішніх справ приїхали відбирати пояснення від дівчини(згідно наявної інформації це відбулося зразу після повідомлення про загибель юнака ) і хто дав вказівку про виїзд співробітників міліції до дівчини?

Встановити склад оперативно-слідчої групи, яка чергувала цілодобово 16.11.12. і чи всі члени оперативно-слідчої групи виїжджали на місце події (слідчий, оперативні працівники (їх кількість),криміналіст, кінолог та інші спеціалісти) та допитати їх в якості свідків.

У випадку наявності протиріч в показах допитаних осіб провести їх одночасні допити.

Уточнити чи був на місці трагедії судмедексперт Мирослав Лукач (за даними інформаційних агенцій це була жінка), чи було це його чергування згідно графіка, який затверджується в Бюро судово-медичної експертизи і передається в чергову частину УМВС.

Хто встановив час смерті ?

Встановити понятих та інших учасників першочергового огляду місця події, який мав бути проведений відразу після виявлення тіла Олексія Різака і допитати їх ,як свідків.

Вивчення записів з камер зовнішнього спостереження установ ,які знаходяться поряд з місцем події(при їх наявності).

Встановити особи, які змивали кров на місці події 16.11.12, на підставі чиєї вказівки вони це робили? (це приховування слідів злочину).

Детально допитати дівчину про обставини її спілкування з Різаком О .І. 16.11.12 до моменту коли їй стало відомо про його загибель .

Встановити родичів та близьких знайомих громадянки Ганни Р. і допитати їх як свідків: – з приводу відносин між нею та Різаком О.І.; – що їм відомо про причини смерті Різака О.І.; – про обставини приїзду до Ганни Р. співробітників міліції 16.11.12 : час приїзду, кількість автотранспорту, кількість співробітників міліції, хто конкретно приїжджав ( П.І.Б., звання, посада) , причина приїзду.

15. Допитати сусідів Ганни Р. ( за місцем її проживання) в якості свідків, очевидців: – з приводу відносин між Ганною Р. та Різаком О.І.; – що їм відомо про причини смерті Різака О.І.; – про обставини приїзду до Ганни Р. співробітників міліції 16.11.12: час приїзду, кількість автотранспорту, кількість співробітників міліції, хто конкретно приїжджав ( П.І.Б., звання, посада) , причина приїзду.

Встановлення абонентів телефонів з ким спілкувався Різак О.І. з моменту останньої розмови з батьком.(з 17.42.год. до моменту смерті).

Який висновок судово-медичної експертизи після ексгумації щодо причин смерті?

Де зберігається одяг та взуття загиблого?

Провести дослідження в НДІ судово-медичної експертизи на предмет виявлення мікробіологічних частин крові та тіла загиблого на його одязі та взутті, а також чи є на даному одязі та взутті мікробіологічні частини, які не належать йому.

При відсутності вищевказаних слідів встановити чи є сліди прання одягу після 16.11.12.

Що послужило ( які документи або інше) підставою внесення факту реєстрації виявленого тіла Різака О.І. в «Книгу реєстрації злочинів та пригод» (дата і час реєстрації; прізвище, ім`я, по-батькові та посада особи, яка здійснила цей запис)?

Провести процесуальний огляд «Книги реєстрації злочинів та пригод», а також допитати службову особу, яка здійснила в ній запис 16.11.12.

Допитати в якості свідка Наталю, працівницю квіткового магазину «Астра» м. Ужгорода (за інформацією газети «Дзеркало тижня. Україна» №1, 11 січня 2013), яка нібито продала 100 троянд 16.11.12 про обставини продажу та про особу, якій вона їх продала.

Після допиту пред`явити їй в передбаченому КПК порядку фото Різака О.І. для впізнання.

Встановити особи інших працівників квіткового магазину «Астра» м. Ужгорода (за інформацією газети «Дзеркало тижня. Україна» №1, 11 січня 2013) , допитати їх з даного приводу та пред`явити їм в передбаченому КПК порядку фото Різака О.І. для впізнання.

Провести відповідну судову комп`ютерно-технічну експертизу для встановлення: – з якого комп`ютера в мережу Інтернет внесено нібито «передсмертну» записку від імені Різака О.І.; – під яким логіном та паролем користувача здійснено дане внесення; – точна дата та час внесення; – при встановленні особи або осіб, які користуються даним комп`ютером допитати їх в якості свідків.

Для фахівців добре відомо про можливість відновлення будь-якої інформації, яка містилася в мобільному телефоні та sim-карті і яка в послідуючому була стерта, при використанні відповідного спеціального обладнання.

З врахуванням даної обставини необхідно дослідити мобільний телефон та sim-карту Різака О.І.

З достовірних джерел стало відомо про спілкування з мобільного телефону Різака О.І. після його смерті, тому необхідно встановити абонентів телефонів, з якими був зв’язок з його номера з моменту останньої розмови з батьком ( 16.11.12 з 17.42 год.).

- Встановити власників телефонних номерів, з якими був зв`язок з телефону Різака О.І. після 17.42 год. 16.11.12 і допитати їх в якості свідків у кримінальному провадженні № ххххххххх за ч.1 ст.115 КК України.

Надіюсь на ці та інші питання, а також прізвища всіх причетних до вбивства сина Олексія осіб, тих, хто пробує багато років приховати цей страшний злочин, а також всіх причетних до цинічного і зухвалого порушення прав людини в УжНУ ми вже СКОРО дізнаємось. Справедливість за Вашої допомоги переможе у правовому полі України.

Дякую Вам і Вашим колегам..

З повагою, Різак Іван Михайлович, народний депутат України четвертого скликання, державний службовець першого рангу у відставці, голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різак, безробітний.

23.04.2018

Депутатські фракції і групи VIII скликання

Назва депутатської фракції чи групи Кількісний
склад
Дата
створення
Фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» 138 27.11.2014
Фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» 81 27.11.2014
Фракція Політичної партії «Опозиційний блок» у Верховній Раді України восьмого скликання 43 27.11.2014
Фракція Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» 25 27.11.2014
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка 20 27.11.2014
Фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Верховній Раді України 20 27.11.2014
Група «Воля народу» 18 27.11.2014
Група «Партія «Відродження» 26 17.06.2015

СВІТОГЛЯД