Світогляд.info

На головну
2018-05-18 2018-05-18 13:24:23

Не банки в городах: у екс-прем’єра Малайзії під час обшуків знайшли понад 70 дизайнерських сумок з грошима і коштовностями

 


Не банки в городах: у екс-прем'єра Малайзії під час обшуків знайшли понад 70 дизайнерських сумок з грошима і коштовностями

Правоохоронні органи Малайзії після обшуків декількох місць, які пов’язані з колишнім прем’єр-міністром країни Наджибом Разаком, виявили 72 сумки з ювелірними виробами і валютою, пише газета The Star.

За даними видання, обшуки пройшли в кількох резиденціях екс-прем’єра, а також в його колишньому офісі. Вони відносяться до розслідування зловживань у державному фонді 1MDB (Перший Малайзійський фонд інвестицій та розвитку).

«Ми знайшли 284 коробки з дизайнерськими сумками. Після перевірки виявилося, що у 72 сумках знаходиться різна валюта, включаючи малайзійські рингіти і долари США, годинники і коштовності», — сказав Датук Сері Амар Сінгх, голова поліцейського департаменту з розслідування економічних злочинів.

У виданні не назвали загальну вартість виявлених коштовностей.

Також наголошується, що виявлені сумки належать до преміальних брендів Louis Vuitton і Birkin. Нинішній прем’єр-міністр Махатхір Мохамад закликав народ країни дарувати чиновникам тільки квіти і їжу.

За матеріалами УНІАН