Світогляд.info

На головну
2018-05-25 2018-05-25 13:36:09

25.05.2018. ВАЖЛИВЕ ЗВЕРНЕННЯ ІВАНА РІЗАКА ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Президенту України

Порошенку Петру Олексійовичу

Різака Івана Михайловича, що проживає за адресою:

м.Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28

Вельмишановний пане Президенте України!

Інформую Вас, що організована злочинна група, яка жорстоко і цинічно вбила мого єдиного сина Олексія, продовжує спокійно існувати та нести небезпеку українському суспільству. Не понесли відповідальності згідно чинного законодавства і посадовці Ужгородського національного університету, які грубо порушили трудове законодавство відносно дружини.

Залишаюсь твердо переконаним, що злочинці не повинні залишатися безкарними, якими б впливовими вони не були, якими б ресурсами не володіли, якого б рангу посадовці в правоохоронній системі разом з представниками політико-бізнесових груп їх не покривали.

Тому вкотре звертаюсь до ВАС за допомогою в забезпеченні об’єктивного розслідування замовного політичного вбивства сина (Різак Олексій Іванович, 27.05.1989 – 16.11.2012, головний податковий  інспектор ДПА в Закарпатській області).

Розслідування цього страшного злочину не ведеться. Правоохоронці так не дали відповідей на питання експертів ((http://svitohlyad.info/?p=103524), (http://svitohlyad.info/?p=102961)) , продовжують де-факто ігнорувати звернення народних депутатів України, а більшість їх відповідей інакше як глузуванням над українським суспільством не назвеш. Шкодую, що так склалося, бо таке відношення до Конституції України, Законів України підриває у людей віру у справедливість, послаблює державність, несе загрозу безпеці як окремим громадянам, так і країні в цілому.

Детальніше за адресами (http://oleksiy-rizak.info/) та (http://svitohlyad.info/).

Немає сумніву, що вже скоро причетні всі причетні до цього страшного злочину та організації цькування дружини в УжНУ будуть відповідати згідно чинного законодавства України. Проте за Вашої підтримки все це відбудеться набагато раніше.

Вірю, що у  боротьбі за справедливість, особливо коли мова йде про честь невинно убієнного молодого громадянина України, якому держава не змогла забезпечити основоположне право – ПРАВО НА ЖИТТЯ –  об’єднаються і вище політичне керівництво держави, і депутати Верховної Ради України, і представники громадянського суспільства, і міжнародна спільнота…

Уже спільними зусиллями дуже багато зроблено, за що я всім щиро вдячний. Ця мафіозна  гідра за підтримки транснаціональної злочинності, яка дозволяє собі вбивати наших дітей, повинна раз і назавжди відійти в минуле…

ТАК І БУДЕ.

Надіюсь, що вже найближчим часом за Вашої допомоги перші керівники правоохоронних органів будуть інформувати парламент та українське суспільство про розкриття цього страшного злочину, а також поіменно назвуть всіх причетних до вбивства Олексія та знищення моєї сім’ї.

Продовжую сподіватися на Вашу підтримку.

З глибокою повагою,

Різак Іван Михайлович, народний депутат України четвертого скликання, державний службовець першого рангу у відставці, голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різак, безробітний.

25.05.2018 iwanrizak@gmail.com         дом. т-н. (0312)656575, моб. т-н. 0673120099

СВІТОГЛЯД