Світогляд.info

На головну
2018-06-05 2018-06-05 09:37:32

В ЄС хочуть знизити викиди на 95% за рахунок електрифікації

 


В ЄС хочуть знизити викиди на 95% за рахунок електрифікації

До 2050 р. ЄС хоче досягти практично повної декарбонізації (зниження обсягів викидів шкідливих речовин). Для цього необхідно збільшити частку електрифікації в транспорті і будівлях до 63%, і в промисловому споживанні – до 50%, пише Сьогодні.

Про це йдеться в дослідженні європейської асоціації Eurelectric, презентованому сьогодні в Любляні (Словенія).

За даними дослідження асоціації, існує тісний зв’язок між електрифікацією промисловості, транспорту і інших сфер з декарбонізацією економіки.

Дослідження охоплює 100% кінцевого споживання енергії ЄС. “Для того, щоб ЄС досяг рівня скорочення викидів на 95% до 2050 р., електрика повинно покрити не менше ніж 60% кінцевого споживання енергії. Це вимагає 1,5% зростання споживання електроенергії в ЄС у річному обчисленні”, – йдеться в повідомленні Eurelectric.

Довідка Finance.ua

  • Eurelectric – галузева асоціація, що представляє спільні інтереси електроенергетичних компаній на загальноєвропейському рівні. Об’єднує 3500 компанії по всій Європі із загальним оборотом €200 млрд.
  • Робота асоціації охоплює всі основні проблеми сектору: від виробництва електроенергії і трейдингу, до розподільних мереж, клієнтського сервісу, захисту навколишнього середовища і сталого розвитку.
За матеріалами Сьогодні