Світогляд.info

На головну
2018-06-10 2018-06-10 04:39:37

Microsoft представила дисплеї для корпоративних кімнат для переговорів

 


Microsoft представила дисплеї для корпоративних кімнат для переговорів

Корпорація Microsoft на виставці Computex 2018 представила нову групу пристроїв під назвою Windows Collaboration Displays. Як видно з назви, це дисплеї, призначені для спільної роботи.

Хоча компанія випускає власні пристрої Surface Hub, вона об’єднала зусилля з виробниками дисплеїв з метою створення Windows Collaboration Displays.

Фактично, ці пристрої являють собою саме дисплеї, позбавлені комп’ютерної апаратної начинки. Тому для їх повноцінного використання потрібне підключення до комп’ютера з операційною системою Windows 10 PC.

У Windows Collaboration Displays є власні сенсори, інтегровані з новими інтелектуальними функціями Azure IoT. Наприклад, вбудовані в дисплей сенсори дозволяють визначати наявність людей в кімнаті, ці відомості можуть використовуватися компаніями для автоматичного опалення або кондиціонування приміщень або більш ефективного управління замовленнями кімнат.

Самі дисплеї підтримують високу роздільну здатність, можуть розпізнавати дотики, в тому числі кілька дотиків одночасно, підтримують роботу зі стилусом.

Також в них інтегровані мікрофони з великим радіусом дії для роботи з віртуальним асистентом Cortana. За допомогою камери і мікрофонів можна проводити відеоконференції через Microsoft Teams або інше програмне забезпечення.

Пристрої Windows Collaboration Displays призначені для підвищення функціональних можливостей кімнат для проведення переговорів. Як правило, компанії використовують в таких кімнатах звичайні телевізори або проектори.

Нові дисплеї пропонують додаткові можливості, такі як сенсорне введення, а роботу зі стилусом і додаткові сенсори.

За матеріалами ITC.ua