Світогляд.info

На головну
2018-06-11 2018-06-11 13:26:52

В УМСФ ВІДКРИЛИ ЦЕНТР ЖУРНАЛІСТИКИ ТА МЕДІАКОМУНІКАЦІЙ
 

В Університеті митної справи та фінансів вчора, 7 червня 2018 року, відкрили Центр журналістики та медіакомунікацій. Він стане платформою для обміну інформацією між журналістами-практиками та студентами, проведення фахових конференцій та майстер-класів. А вже восени до наповнення центру планують додати професійне обладнання, яке використовують теле- та радіожурналісти.

“Чимало державних, бізнесових, культурних, освітніх та спортивних організацій потребують освічених фахівців, які могли б ефективно працювати в прес-центрах, інформаційно-аналітичних відділах, комунікаційних підрозділах тощо. Тож наш університет jоперативно реагує на зміни і робить усе можливе, щоб надавати студентам найкращі можливості для отримання якісної освіти”, – зазначив перший проректор УМСФ Віктор Ченцов.

До проведення майстер-класів у центрі планується залучити відомих журналістів, сценаристів, режисерів, телеоператорів. Також студенти зможуть використовувати ресурси центру для підготовки журналістських матеріалів.

 

Відкриття центру приурочили до Дня журналіста, який відзначають 6 червня.

Нагадаємо, що раніше у БДПУ відкрили навчальну телестудію для підготовки студентів-журналістів