Світогляд.info

На головну
2018-06-12 2018-06-12 13:50:22

12.06.2018. ЗВЕРНЕННЯ ІВАНА РІЗАКА ДО ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ І КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ДО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ УКРАЇНИ, ЄВРОПИ, СВІТУ (32)

ДО ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ І  КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ДО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ УКРАЇНИ, ЄВРОПИ, СВІТУ (32)

 

 

Різака Івана Михайловича, що проживає за адресою:

м.Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28

Шановні народні депутати України!

Змушений Вас вкотре інформувати, що правоохоронна система не взяла до уваги наведені мною та висококваліфікованими експертами-криміналістами аргументи та не почала нового розслідування політичного вбивства мого єдиного  сина Олексія , а матеріали кримінального провадження так і залишились засекреченими. На жаль, правоохоронці жодного разу за багато років так і не проінформували суспільство про хід розслідування цього резонансного злочину.

Тому і звертаюсь до ВАС за особистою підтримкою в межах повноважень, визначених законодавством, в забезпеченні об’єктивного розслідування замовного політичного вбивства сина (Різак Олексій Іванович, 27.05.1989 – 16.11.2012, головний податковий  інспектор ДПА в Закарпатській області) та публічного контролю за ним.

Дуже сподіваюсь, що за Вашої допомоги ми всі отримаємо відповіді на питання ((http://svitohlyad.info/?p=103524), (http://svitohlyad.info/?p=102961)), а це, в свою чергу, дасть можливість встановити та притягнути до відповідальності всіх причетних до вбивства сина.

Надіюся на Ваше сприяння і у відновленні трудових прав дружини в Ужгородському національному університеті та відповідне реагування центральних органів влади на це питання.

Детальніше за адресами (http://oleksiy-rizak.info/) та (http://svitohlyad.info/).

Залишаюсь твердо переконаним, що тільки за підтримки політичного керівництва держави, народних депутатів України, представників громадянського суспільства вбивство сина може бути розкрито в найкоротші терміни.

Користуючись нагодою, висловлюю щиру подяку всім, хто не залишився байдужим та відреагував на мої звернення, бо тільки спільними зусиллями можливо відновити справедливість у правовому полі України.

 

З глибокою повагою,

Різак Іван Михайлович, народний депутат України четвертого скликання, державний службовець першого рангу у відставці, голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різак, безробітний.

11.06.2018

 

 

 

СВІТОГЛЯД