Світогляд.info

На головну
2018-09-30 2018-09-30 16:38:12

VIII Українська конференція з фізики напівпровідників УНКФН – 8

 

2 – 4 жовтня на базі УжНУ відбудеться VIII Українська конференція з фізики напівпровідників УНКФН – 8.

Відкриття конференції відбудеться 2 жовтня, о 10.00, у великому конференц-залі ректорату УжНУ (пл. Народна, 3).

На конференції вченими із ведучих наукових центрів України та із-за кордону будуть представлені нові результати, стан і перспективи досліджень в області фізики напівпровідників за основними напрямками: нові фізичні явища в об’ємі та на поверхні напівпровідників, фізичні явища у низькорозмірних структурах, фізика напівпровідникових приладів, проблемні питання мікро- та наноелектроніки, сучасні фізико-технічні аспекти напівпровідникової сенсорики та оптоелектроніки, надвисокочастотна та терагерцова електроніка, матеріалознавство, технології та діагностика напівпровідникових матеріалів.

Організатори конференції: Національна академія наук України, Міністерство освіти та науки України, Наукова рада з проблеми «Фізика напівпровідників і діелектриків» при Відділенні фізики і астрономії Національної академії наук України, Українське фізичне товариство, Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України, Ужгородський національний університет, Інститут електронної фізики НАН України.

Співголови конференції: Бєляєв О.Є., академік НАН України, директор ІФН ім. В.Є. Лашкарьова НАН України (Київ), Смоланка В.І., д.м.н, проф., ректор Ужгородського національного університету (Ужгород).