Світогляд.info

На головну
2018-10-01 2018-10-01 05:27:28

Українці тріумфували на чемпіонаті серед богатирів

 

Подробности-ТВ 72

Українці тріумфували на чемпіонаті серед богатирівСилачі з усього світу зібралися у Новій Каховці

Силачі з усього світу зібралися у Новій Каховці. Тут стартував чемпіонат з силового екстриму, присвячений Дню міста. В Україні цей вид спорту більш відомий як «Богатирські ігри». На змагання приїхали понад два десятки атлетів з Чехії, Великої Британії, Польщі, США та Канади.

Україну представляли Харків, Мелітополь та Рубіжне. Богатирі тягали позашляховики, змагались на швидкість в перенесенні штанг і гантелів, підкидали гранітні кулі через планку. Українська команда побила власний рекорд і встановила новий світовий: підняли гантелі – 25 разів за 3 хвилини. Переможців чемпіонату визначать у Мелітополі 30 вересня.

«Силовой экстрим называют королем силовых видов спорта. Здесь задействованы абсолютно все силовые показатели и виды нагрузки, которые могут быть. Стронмен должен быть сильным, быстрым, выносливым», – говорить Валерій Газаєв, президент Федерації силового екстриму України.

«Нова Каховка настільки спортивне місто. Тут 5 колишніх і діючих олімпійських чемпіонів, тут 2 бази підготовки збірної України по метанню молота, стрільби з лука», – говорить Володимир Коваленко, міський голова Нової Каховки.

«Це чудова нагода продемонструвати ті можливості силового екстриму, які є у Великобританії. І для нас дуже приємно та важливо бути в Україні, щоб брати участь в цьому чемпіонаті», – говорить Райан Френч, учасник команди Великої Британії.