Світогляд.info

На головну
2018-10-04 2018-10-04 04:54:52

Renault представила розкішний футуристичний безпілотник EZ-Ultimo (авто)

 


Renault представила розкішний футуристичний безпілотник EZ-Ultimo (авто)

Компанія Renault побудувала 5.8-метровий концепт електричного безпілотника EZ-Ultimo, оснащеного системами автономного управління четвертого рівня. Салон пасажирського шаттла оброблений натуральним деревом, шкірою і мармуром, пишеСьогодні.

У довжину Renault EZ-Ultimo можна порівняти з Rolls-Royce Phantom. Концепт-кар отримав кузов з великими зсувними бічними дверима і скляною секцією даху, що відкидається вгору.

Майже шестиметрова “вітальня на колесах” укомплектована одним електромотором, що приводить в рух передню вісь. У шасі 4Control повертаються всі чотири колеса. Активна підвіска піднімає кузов на кілька сантиметрів для подолання “лежачих поліцейських”.

Габаритна довжина концепту — 5700 мм, ширина — 2200 мм, висота — 1350 мм Розмір колісної бази — 3880 мм, Споряджена маса — 1800 кг

У салоні немає рульового колеса, педалей та інших традиційних елементів управління. Системи автоматичного управління четвертого рівня дозволяють безпілотнику самостійно пересуватися за певними маршрутами.

Інтер’єр різко контрастує із зовнішнім оформленням концепту. Тримісний салон шоу-кара оброблений в стилі класичних моделей французької марки довоєнного періоду з використанням натуральної шкіри, дерева і мармуру. Тут є диван, крісло і журнальний столик. Є великий сенсорний дисплей, з якого здійснюється керування функціями автомобіля, бездротова зарядна станція для мобільних гаджетів і Wi-Fi. Доповнюють картину решітки на вікнах, покликані забезпечити пасажирам конфіденційність.

Характеристики силових агрегатів новинки залишилися неназваними. Запас ходу заявлений в 500 км.

За матеріалами Сьогодні