Світогляд.info

На головну
2018-10-05 2018-10-05 05:58:32

Анонс Гран Прі Японії-2018 від «Ф-1 Аналітик»

 

Джерело: f1analytic.com

 

25_ya1.jpg (70.28 Kb)

До завершення цього сезону залишилося не так вже й багато часу.

 

Та цього тижня вболівальники Формули-1 разом з пілотами обговорювали більше не наступну гонку в Японії, а попередні перегони, котрі відбулися в Росії. Справа в тому, що там Mercedes не просто очевидно застосував командну тактику, але й навіть не став цього приховувати. Валттері Боттас мав явно кращий темп, аніж у Льюїса Хемілтона, однак команда дала фіну наказ пропустити напарника вперед. Варто відзначити, що Боттас одразу ж підкорився і в підсумку завершив гонку на другій позиції.

1808_ya2.jpg (51.58 Kb)

Якщо задуматися, то у Боттаса і вибору особливого не було. Його менеджер – Тото Вольфф – це одночасно й керівник Mercedes, а команда власне бачить у Валттері ідеального другого пілота, що особливо ніхто й не приховує. Льюїс Хемілтон вже заявив, що не просив команду про цю послугу, а сам Боттас зазначив, що не хоче зворотнього подарунку від британця. У пелотоні думки розділилися, але переважна більшість пілотів вважає, що від командної тактики нікуди не подітися. Важко з цим змиритися, але видається, що вони мають рацію.

3210_ya3.jpg (38.68 Kb)

Як би там не було, але тепер відрив Хемілтона від Феттеля вимірюється 50 очками, а за тепершіньої ситуації їх нереально відіграти без одного, а ще краще – двох сходів британця. Тому у Японії можна буде слідкувати хіба за локальною інтригою. Варто нагадати, що через різні часові пояси в Україні ця гонка стартує в неділю о восьмій годині ранку, тому любителям «Королівських перегонів» варто налаштувати будильники, аби мати можливість насолодитися черговою серією цієї великої епопеї.

Кількість кіл: 53
Довжина кола: 5 807 м
Довжина траси: 307, 471 км
Пілот-рекордсмен: Міхаель Шумахер (6 перемог)
Команда-рекордсмен: McLaren (9 перемог)
Попередній переможець: Льюїс Хемілтон

0181_ya4.jpg (.03 Kb)