Світогляд.info

На головну
2018-10-12 2018-10-12 13:59:04

Сотні тисяч працівників уже виведено «з тіні» – Гройсман

 


Сотні тисяч працівників уже виведено "з тіні" - Гройсман

Після того, як у вересні Кабінет міністрів взяв під контроль вирішення питання тіньової зайнятості, процес пішов і права сотень тисяч працівників уже захищені.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Facebook.

Читайте також: Кубів розповів, як змінилася тіньова економіка з 2014 року

“Потрібні були радикальні рішення. Тоді дали роботодавцям місяць, щоб влаштувати своїх працівників відповідно до вимог закону. Інакше – повний набір перевірок з подальшими висновками і заходами. До уряду прислухалися. Процес пішов. Права сотень тисяч працівників уже захищені”, – зазначив Гройсман.

Він нагадав, що питанню тіньової зайнятості КМУ присвятив одну з нарад у вересні. Тоді проблема набула серйозних масштабів і несла реальну соціальну загрозу.

За даними Державної фіскальної служби України, у вересні роботодавці повідомили про прийняття на роботу 482,7 тис. найманих працівників. А за п’ять днів жовтня – 169,5 тис. осіб.

Найбільшу кількість повідомлень подано від бізнесу, який працює в роздрібній торгівлі. За п’ять днів вересня офіційно найнято 3,5 тис. осіб, вже з початку жовтня зросла кількість майже в 4 рази – до 12,4 тис. У сфері громадського харчування: на початку вересня було зареєстровано 1,6 тис. співробітників, у жовтні – 8,1 тис. осіб. У будівництві – 1,7 тис. проти 4,3 тис. працівників.

За матеріалами УКРІНФОРМ