Світогляд.info

На головну
2018-12-06 2018-12-06 05:34:07

Шеф Renault: Поки ми програємо лідерам 1,5% на колі

 

Джерело: auto-motor-und-sport.de

 

0460_abiteboul.jpg (35.46 Kb)

Керівник Renault Сіріль Абітебуль детально пояснив роботу над мотором.

 

«На даний момент ми на колі на 1,5% повільніші. У наступному сезоні це відставання має бути зменшено вдвічі. І ми не хочемо, щоб в наступному сезоні нас обходили в гонці на коло. Цілком можливо, що в загальному заліку ми не просунемося вперед, але ми хочемо скоротити відставання. Давайте почекаємо і подивимося, як підуть справи у Red Bull і Honda. Red Bull ніколи не втомлюється розповідати, як хороша Honda в порівнянні з нами. Але чи можу я відзначити, що Toro Rosso весь час був позаду нас?

Безперечно, найбільший внесок в наше відставання вносить шасі. Тому ми змінили структуру і робочі процеси по частині шасі в Енстоуні. З середини року відповідальність за це покладена на Марціна Будковські. Це може не окупитися – але не прямо завтра.

По мотору наше відставання в гонці від 15 до 20 кіловат, що при певних умовах Red Bull міг відіграти за рахунок шасі. У кваліфікації дефіцит зростає до 40 кіловат. Це багато. З клієнтським мотором Mercedes або Ferrari ми кваліфікувалися б в Абу-Дабі на сьомому місці. Але це також показує, що наше шасі краще, ніж у прямих конкурентів. Але воно не таке добре, як у трьох топ-команд. Тому спочатку ми надаємо більшу увагу доведенню мотора. Я не хочу, щоб в наступному році мені довелося говорити, що в кваліфікації ми програємо занадто багато. Немає ніяких причин, чому ми не повинні взимку скоротити відставання від Mercedes і Ferrari по мотору. З шасі на це буде потрібно більше часу», – зазначив Абітебуль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марко: Мотори Honda значно кращі за Renault