Світогляд.info

На головну
2019-04-17 2019-04-17 15:35:24

Uber запускає у Києві «маршрутки» Uber Shuttle

 


Uber запускає у Києві «маршрутки» Uber Shuttle

Компанія Uber оголосила про запуск у травні нового сервісу Uber Shuttle. Це сервіс із бронювання місця в мікроавтобусі, який курсуватиме за обраними маршрутами. Сервіс працюватиме у межах Києва.

«За кілька тижнів ви зможете замовити місце в чистому, зручному Uber Shuttle високої якості та за доступною ціною, тож більше не доведеться стояти в чергах або пропускати свій транспорт через те, що він переповнений», – повідомляє прес-служба компанії.

Інформація про маршрути і тарифи стане доступною у день запуску Uber Shuttle. Поки Uber запустила в офіційному блозі опитування, щоб краще зрозуміти потреби користувачів.

Попередньо, сервіс буде чимось середнім між маршрутним таксі та каршерінгом і діятиме таким чином. Пасажири бронюватимуть місце в «маршрутці» через додаток Uber, вказуючи місце відправлення і призначення. Програма за кілька хвилин знаходитиме пасажирів, яким потрібно їхати у тому ж напрямку, і повідомить вартість поїздки.

Мікроавтобус чекатиме на пасажира на зупинці потягом кількох хвилин. Зупинки, на яких водій підбиратиме і висаджуватиме пасажира, може бути розташовано на відстані від пункту призначення, тому додаток показуватиме піший маршрут: як пройти від або до зупинки.

Подібний сервіс Uber Bus наразі працює у Каїрі та мексиканському місті Монтеррей.

За матеріалами Хмарочос